Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění a celkové opravy fasád

Vysokotlaké čištění fasád pomocí profesionálních strojů s nejvyšším výkonem. Máme špičkovou techniku s regulovatelným výkonem tlaku pro maximální efektivitu s maximální šetrností.

Odstraníme veškeré plísně, houby, mechy nebo řasy profesionálními přípravky do posledních spór.

Řešením těchto nežádoucích důsledků je nanotechnologická hydrofobní a olejofobní impregnace, která zabrání pronikání dešťové vody a nečistot fasády. Funguje na principu lotosového efektu - účinná látka vybuduje na povrchu pórů a kapilár neviditelnou odpudivou nanovrstvou, která vykazuje vynikající hydrofobní a olejofobní účinky, přitom významně neovlivní difúzní vlastnosti pórů -  fasáda dýchá. Jedná se o hydrofobizaci -  tedy vodou odpuzující, nikoliv hydroizolaci - izolující průnik vody a uzavření povrchu. Na povrchu nevzniká neprodyšná krusta jako při použití silikátových přípravků.

Nano impregnace Nanobala dodává ošetřené fasádě samočistící schopnost - při každém dešti se nečistoty nabalí na dešťové kapky a skutálí se samospádem z fasády. Fasáda se takto nešpiní ani odstřikující vodou od projíždějících aut. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu fasády a prodlužuje její životnost.

Vyčištěním fasády docílíte těchto efektů:

- estetická hodnota objektu

- původní vzhled objektu

- lepší úroveň zdravého bydlení

- prodloužení životnosti fasád a střech

K docílení těchto efektů využíváme horolezeckou techniku nebo vysokozdvižné plošiny.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Čištění a celkové opravy fasád